Novinka - online žákovská knížka

24.03.2021 21:57

Vážení rodiče,

jelikož stále pokračuje distanční výuka a návrat dětí do škol je zatím bez termínu, zavedli jsme každému žákovi online žákovskou knížku, abyste měli přehled o hodnocení Vašeho dítěte. Online žákovská knížka je součástí školního informačního systému ŠKOLA ONLINE (aplikace Dm software). Abyste tento systém mohli využívat, bude potřeba registrace a založení účtu. Podrobný návod, jak postupovat, Vám bude zaslán na e-mailovou adresu v nejbližších dnech. Kromě samotné žákovské knížky nabízí aplikace i další funkce (omlouvání absence, různé přehledy, rozvrhy hodin atd.). Tyto funkce budou k využití až od 1. září 2021, kdy škola přejde kompletně na tento systém. Věříme, že možnosti online žákovské knížky uvítáte a od příštího školního roku společně s ostatními funkcemi budeme systém ŠKOLA ONLINE využívat k oboustranné spokojenosti. V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na paní učitelku Prašivkovou (prasivkova@zsstjicin.cz) nebo na pana učitele Petráše (petras@zsstjicin.cz).

Mgr. Roman Horut, ředitel školy

Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace Starý Jičín 126, 742 31