Seznam žáků

PROJEKT KRAJINA KULTURNÍ

 

Seznam všech žáků

 

Divadlo:

1.      Banašáková Nikol                                      VIII.rpčník

2.      Glogarová Kateřina                                    V.ročník

3.      Janýšková Kristýna                                     V.roční

4.      Kopecká Jana                                            IV.ročník

5.      Král Tomáš                                                VII.ročník

6.      Orlitová Tereza                                           III.ročník

7.      Pospěch Jan                                               IV.ročník

8.      Urbanová Kristýna                                     III.ročník

9.      Vahala Filip                                                IV.ročník

10.  Vahalíková Tereza                                      III.ročník

 

Vaření a recepty

1.      Balagová Lada                                           VIII.ročník

2.      Černocká Tereza                                        VIII.ročník

3.      Chovanec Lukáš                                         V.ročník

4.      Línová Jana                                                IX.ročník

5.      Mojžíšová Veronika                                   VIII.ročník

6.      Pospěchová Lucie                                      IX.ročník

7.      Postová Michaela                                       VIII.ročník

8.      Volková Ivana                                            V.ročník

 

Osobnosti, události

1.      Bok Tomáš                                                VII.ročník

2.      Dlabajová Nicol                                         VII.ročník

3.      Holeňa Radek                                            V.ročník

4.      Janýšková Tereza                                       VII.ročník

5.      Nováková Klára                                         IX.ročník

6.      Štramberský Pavel                                      V.ročník

7.      Ulrychová Petra                                          VII.ročník

8.      Valášková Veronika                                   IX.ročník

 

Tance

1)      Stanislav Zálešák                              7) Barbora Janíková

2)      David Anders                                    8) Michaela Hrubá

3)      Dalibor Zálešák

4)      Zháněl David

5)      Glogarová Kateřina

6)      Martina Boková
 

Kontakt

Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace Starý Jičín 126, 742 31
IČO: 70982023
Datová schránka: 9famspz
556 752 571
skola@zsstjicin.cz

556 720 953 - výchovný poradce
dutkova@zsstjicin.cz
556 752 556 - školní jídelna
zuzanakova@zsstjicin.cz
556 720 954 - školní družina
urbanova@zsstjicin.cz