Týmy spolupracovníků

Projekt KRAJINA ZA ŠKOLOU

·        květen:

V současné době existuje 12 týmů ve kterých je zapojeno téměř 60 žáků 5.-7. ročníku naší školy.


Týmy spolupracovníků realizačních týmů:

Tým č.1 (Lvíčata)
Horáková Nela                   VI. ročník

Línová Jana                         VI. ročník

Hilpertová Diana                 VI. ročník

Majkusová Eva                   V. ročník

Černocká Tereza                V. ročník

Suchová Natálie                  V. ročník


Tým č.2
Pospěch Josef                     VI. ročník

Nováková Klára                 VI. ročník

Valášková Veronika            VI. ročník

Závadová Lucie                  VI. ročník

Pospěchová Lucie               VI. ročník

Orlitová Dana                     VI. ročník


Tým č.3 (Mufloni)
Chovanec Denis                  VI. ročník

Hadaš Aleš                         VI. ročník

Hypel Tomáš                      VII.ročník

Dorazil Tadeáš                    V.  ročník

Pavlík David                       VI. ročník


Tým č.4
Janča Matouš                      VI. ročník

Vaculík Jakub                     VI. ročník

Pater Jan                             VI. ročník

Škrla Radek                        VI. ročník

Bezděková Barbora            VI. ročník

Vahala Tomáš                     VI. ročník

Gavendová Šárka               VI. ročník

Urbanová Lenka                 VI. ročník


Tým č.5 (Tygříci)
Mojžíšková Veronika          V. ročník
Balagová Lada                    V. ročník

Postová Michaela                V. ročník

Král Adam                          V. ročník

 

Tým č.6 (Brumíci)
Vahalová Aneta                  V. ročník

Kuchtová Šárka                  V. ročník

Vavřínová Lucie                  V. ročník

 

Tým č.7 (Machři)

Konečný Tomáš                  V. ročník

Man David                          V. ročník

Glogar Josef                        V. ročník

Zháněl Tomáš                     V. ročník

 

Tým č.8 (XXX)
Glogarová Anna                  VII. ročník

Adamec Josef                     VII. ročník

Spáčil Patrik                       VII. ročník

Dorazil Jan                          VII. ročník

Širocký Daniel                    VII. ročník

 

Tým č.9 (PEJAKOMA)
Martochová Petra               VII. ročník

Kolečková Jana                  VII. ročník

 

 

 

Tým č.10 (ADAMCOVI SIROTCI)
Glogarová Božena               VII. ročník
Martinátová Anna               VII. ročník

Snozová Olga                     VII. ročník

Sochová Anna                    VII. ročník

 

Tým č.11 (LEMOVAČI DADAURČÍ)
Davidová Lenka                  VII. ročník

Davidová Monika               VII. ročník

Urbanová Veronika             VII. ročník

Číp Jan                               VII. ročník

 


Tým č.12 (GOOD LUCKY =)  )
Janýšková Gabriela             VII. ročník

Kubíček Martin                   VII. ročník

Vránová Hana                     VII. ročník

Řezníčková Jana                 VII. ročník

Postová Jana                       VII. ročník

Skácel Vladimír                   VII. ročník

Tým učitelů:
Mgr. Kusák Antonín

Mgr. Horut Roman

Mgr. Horutová Kateřina

Mgr. Ocásková Lada

Mgr. Houšková Martina

Mgr. Kučavíková Irena

Mgr. Adamec Jiří

Kontakt

Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace Starý Jičín 126, 742 31
IČO: 70982023
Datová schránka: 9famspz
556 752 571
skola@zsstjicin.cz

556 720 953 - výchovný poradce
dutkova@zsstjicin.cz
556 752 556 - školní jídelna
zuzanakova@zsstjicin.cz
556 720 954 - školní družina
urbanova@zsstjicin.cz